KONST / Litografier / Färglitografi 15263233
nr 1526 3233
Tove Siri
(f. 1963), Sverige
Signerad, numrerad 117/120. Färglitografi. Bladets mått: 41,5x31, oramat löst blad
Tove Siri, svensk bildkonstnär född i Norge 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:35:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)